Вдовицата на Стефан Шарлопов захвърли траура
Вдовицата на Стефан Шарлопов вече не е същата. Синеоката Бояна е напълно променена. Докато Стефан Шарлопов беше жив, красивата Бояна водеше скромен живот. Но след като захвърли черните дрехи, тя подмени гардероба си. 36-годишната жена вече си е накупила доста минижупи и секси рокли.Бояна е променила не само облеклото, но и битието си. [caption id="attachment_124867" align="alignright" width="300"]
Вдовицата на Стефан Шарлопов е влюбена в гарда си[/caption] Маститият предприемач ревнуваше приживе 20 години по-младата си съпруга. Докато покойният хотелиер бе жив, полонката му изпитваше огромен респект от него. Но сега, година и половина след смъртта му, тя вече е различна. С днешна дата младата вдовица вече лети на крилете на любовта. Подобно на филма „Бодигард” тя е намерила утеха в прегръдките на мускулестия си бодигард, твърди „Уикенд”. Макар Бояна Шарлопова и охранителят да крият връзката си, служителите й забелязали прехвърчащите искри между двамата. Съпругата на нашенския Доналд Тръмп и мускулягата са неразделни. Младежът придружава госпожата не само на лични и бизнес срещи, но и когато ходи на шопинг или фризьори. Бояна харчели с шепи пари и за разкрасителни процедури. Тя е надарена с хубост по рождение, но наближава 40-те и трябва да вземе мерки, за да съхрани по-дълго младостта си, пише Блиц. Навремето половинката на мастития бизнесмен не му давала поводи за ревност. Тя бе насочила цялото си време и внимание към четирите им деца-две дъщери и двама сина близнаци. Припомняме, че хотелиерът издъхна в съня си от сърдечна недостатъчност на 5 февруари 2018-та година. Бояна месеци наред спазвала благополучие и носела тъмни дрехи, но сега вече решила отново да гребе от живота с пълни шепи. Малко преди да почине съпругът й подарил нов джип „Порше”. С мощното возило младата вдовица все по-често прескача до Сандански, родното место на новия й любим. 36-годишната дама сподели преди време, че не иска да остане сама до края на живота си.Тогава всички заподозряха, че вече има нов мъж до себе си. "Не съм си определила време: 2 години, 3 години ще тъгувам и ще бъда нещастна, а после ще се впусна в любовта. То просто идва в един момент и те удря като гръм от ясно небе. Ставаш глупав...Това е много хубаво нещо, но не зная кога... Когато – тогава", каза синеоката красавица.
Людмила Велинова
Остави коментар