Венета Райкова се връща в тв ефира, заема мястото на Николета в ТВ7Венета Райкова
се връща в тв ефира и заема мястото на Николета Лозанова. Устата блондинка уж си взе дълга почивка след „Горещо“, но и три месеца не издържа без работа. Бившата водеща в момента води преговори с ръководството на ТВ7 за ново предаване, със съвсем различна концепция. А от медията коментират, че е на път да заеме мястото на Лозанова в ефира на телевизията. Новото предаване няма да има нищо общо с „Горещо“, а Венета Райкова, както и преди, най-вероятно ще бъде негов автор и водещ. Засега подробности не са известни, но след 10 години в тв ефира, блондинката скоро отново ще диша във врата на Николета Лозанова. Дори и да не бъдат на една и съща равнина предаванията им, съревнованието се очертава повече от интересно. [caption id="attachment_60202" align="alignright" width="300"]
Венета Райкова се завръща, ще детронира ли Николета?[/caption] Близки до Венета Райкова потвърждават, че тя планира да се завърне в телевизията, но вече в ТВ7, а не в Нова. Ако предаването й бъде одобрено, тв звездата вероятно ще направи дебюта си през новия сезон, през септември месец. В тв средите с нетърпение очакват да видят не само новото предаване на Венета Райкова, но и дали то ще успее да измести шоуто на Николета. Близо шест месеца брюнетката се кефеше, че е свалила от трона некоронованата кралица на светските новини у нас, която десет години бе лидер в светските клюки. Както е известно обаче горещата водеща не пада по гръб и след толкова години в ефира, далеч не е склонна да се оттегли в пенсия. „Трябваше й само малко почивка, да се зареди с енергия и да започне да мисли за нов проект. И ще се завърне с гръм и трясък, можете да сте сигурни в това“, кълнат се нейни бивши колеги.
Kristina Mileva
Остави коментар