Война в „Капките”: Фънки и Димитър Рачков не се понасят! (Ето защо се скарали)

https://kliuki.ws/zvezdi/voyna-v-kapkite-fanki-i-dimitar-rachkov-ne-se-ponasyat-eto-zashto-se-skarali/180188 Kliuki.ws
Война в „Капките”: Фънки и Димитър Рачков не се понасят! (Ето защо се скарали)

Фънки и Димитър Рачков не се дишат от доста време!

Фънки и Димитър Рачков са във война от много години. Комикът и пухкавият музикант са във вражда отдавна. Според хора от екипа на шоуто „Като две капки вода” комикът завиждал на едрият рокаджия, че с лекота печелил хорската обич. [caption id="attachment_111162" align="alignright" width="300"]Димитър Рачков Димитър Рачков и Фънки не се понасят[/caption] „Между двамата тлее конфликт, който ескалира наскоро в ефир. Неслучайно водещите на култовото шоу за имитации по Нова телевизия Васил Василев - Зуека и Димитър Рачков на няколко пъти се изгавриха с Фънки”, разкриха източници от кухнята на медията. В началото на едно от последните лайфове на „Капките” зевзеците пак се заядоха с Фънки. „Тази вечер имитациите ще започнат с Фънки, който ще трябва да влезе в ролята на любимия си колега от шоубизнеса Къци Вапцаров”, наля масло в огъня Димитър Рачков. Знае се, че след един от сезоните на ВИП Брадър Фънки и Къци, които бяха съквартиранти, се разделиха като смъртни врагове. Затова и гаврата, която спретнаха на 58-годишният китарист не му се понрави, но заради шоуто той преглътна обидата. Но след края на живото предаване бившият вокалист на „Ера” и продуцент така избеснял, че вдигнал огромен скандал на Рачков. Димитър Ковачев-Фънки не обича дребния бургазлия и заради жлъчните шеги, които му спретна миналия сезон на шоуто „Като две капки вода”. Тогава той, заедно с колегата си Зуека, го накараха да се претегли, за да му се присмеят дружно за наднорменото тегло. Но кантарът не успя да „улови” рокаджията и до пълно осмиване не се стигна. Това обаче наля допълнително масло в огъня на омразата между двамата. Дори продуцентът Маги Халваджиян не успял да помири вечните врагове, каквото и да правел. Димитър Рачков се оправдавал, че шоуто е шегаджийско и затова трябва да се кодошат, дори с журито. Но Фънки смятал, че всичко е целенасочено.