Яна и Петко се показаха след раждането, танцьорката в супер формаЯна и Петко
се показаха след раждането. Половинката на Петко Димитров се появи на финала на „Денсинг старс“, където бурно аплодира Албена Денкова и Михаела Филева. Красавицата се появи за първи път на обществено събитие само две седмици след раждането. И освен, че изглежда повече от добре, съпругата на Петко Димитров по никакъв начин не показва да има нужда от психиатър. В публичното пространство се появиха слухове, че Яна и Петко имат проблеми и дори са викали психиатър в дома си. Абсурдното изказване накара мнозина да се смеят, тъй като красавицата никога не е показвала, че има някакви психични разстройства, а винаги е била истинска фурия. [caption id="attachment_45603" align="aligncenter" width="300"]
Яна и Петко се показаха след раждането[/caption] Като всяка млада майка и на Яна изглежда й бе нужно малко време, за да се възстанови от бременността, но е повече от очевидно, че изглежда прекрасно. Нещо повече, танцьорката се усмихваше, бе във видимо добро разположение на духа, но малко недоспала. [caption id="attachment_45602" align="aligncenter" width="300"]
Да ви изглежда депресирана?[/caption] „За майка на двуседмично бебе, направо е върхът“, коментират млади майки из форумите. И допълват, че Яна и Петко са се адаптирали забележително бързо към новия режим у дома, пише kliuki.bg. [caption id="attachment_45601" align="aligncenter" width="300"]
Какъв психиатър? Яна направо сияе от здраве[/caption] „Нищо й няма, щеше ли са се появи в телевизионен ефир, ако беше болна?“, питат други. А трети отбелязват, че майчинството се отразява добре на красавицата и тя изглежда по-добре и от преди.
Kristina Mileva
Остави коментар