Защо Нана Гладуиш се пусна по насинени устни?

https://kliuki.ws/zvezdi/zashto-nana-gladuish-se-pusna-po-nasineni-ustni/175255 Kliuki.ws
Защо Нана Гладуиш се пусна по насинени устни?

Нана Гладуиш се пусна по мрежата с насинени устни

Това не е някаква ексцентрична изцепка на водещата на риалити формата но Нова телевизия „Съдебен спор”-Нана Гладуиш. [caption id="attachment_136566" align="alignright" width="300"]Нана Гладуиш Нана Гладуиш поде нова кампания срещу рака[/caption] А нова кампания за борба с рака, която поде водещата Нана. Чаровницата се появи с яркосини устни, за да повиши информираността за проблемите с рака на яйчниците, научи HotArena. Тв водещата се снима със сини устни като част от кампанията, която алармира за риска от рак на яйчниците. За Нана тази тема въобще не е чужда, за съжаление, пише „България днес”. Сестра й продължава да се бори с тази болест, а самата Нана два пъти бе диагностицирана с рак на гърдата. Нана има вид на тийнейджърка, въпреки че през април навърши 46. Седем от тях преживя в битка с рака, който я споходи двукратно. Или по-скоро 7 години Нана живя с него, с рака, убедена, че ако някой от двамата умре, то това няма да е тя „Това е една от най-сериозните болести при жените и всъщност е заболяването с най-висока смъртност при гинекологичните и онкологични заболявания”, обяснява още Нана.