Златка Димитрова проговори за сватбата с Миро, разкри ще се вземат ли изобщоЗлатка Димитрова
проговори за сватбата с Миро. Плеймейтката разкри, че двамата планират да сключат църковен, но не и граждански брак. А причина за това не е липсата им на желание да минат през гражданското, колкото фактът, че бизнесменът не може да се разведе. „Бившата съпруга на Миро не му дава развод. Никога няма да го освободи, за да се оженим. За нас пък сватбата вече е не толкова важна и подписът не ни е цел“, разказва моделката. Въпреки че си мечтае все още да се види в бяло, Златка е категорична, че това не й е идея фикс. „Да, искам да бъда булка, но не на всяка цена“, разкрива плеймейтката пред свои приятели, пише skandalno.net. [caption id="attachment_57885" align="alignright" width="300"]
Златка и Миро няма да се женят, но мислят за църковен брак[/caption] Красавицата е категорична, че един подпис не прави брака истински, затова и не смята да повече да засяга въпроса. Двамата с Миро са щастливи заедно, грижат се един за друг, имат вече и домашен любимец, който моделката обожава като свое дете, а Злати е пренасочила голяма част от енергията си и към фондацията, която управлява. Все пак, като истинска християнка, Златка Димитрова държи да се врече във вярност на любимия си мъж, поне пред Бог. „Когато му дойде времето ще отидем в църквата и ще се венчаем. Да си бъдем почтени пред Бог, на нас друго не ни трябва“, споделя още тя. Тези дни манекенката дефилира в бяла рокля на годишно ревю на София Борисова, а феновете бяха категорични, че сватбената дреха много й отива. За съжаление, поради невъзможността да се бракува с половинката си, Златка Димитрова едва ли скоро ще има възможност да я облече. Манекенката обаче гледа философски на нещата и се опитва да продължи напред. Освен това, нищо чудно за венчавката пред Бога да я видим в бяло в бъдния ден.
Kristina Mileva
Остави коментар