И големият победител в риалити формата е … Черната Златка
Любимата звезда на България вече е известна. Победителят в риалити формата „Биг Брадър“ е не друг, а Златка Димитрова Тя победи в оспорвана надпревара с останалите звезди от Къщата. Шоуто бе изключително оспорвано до последната минута. [caption id="attachment_36392" align="alignright" width="300"]
И победителят в "Биг Брадър" е... Златка[/caption] Последните дни в шоуто оцеляха Денди, Златка Райкова, Златка Димитрова, Лео и Райна. Фолк певицата смятана за един от фаворитите в шоуто в началото на формата, бе сред първите напуснали шоуто на финала. Самата тя призна, че не вярва да спечели шоуто. И до известна степен сама го е причинила. Райна напусна четвърта Къщата. От друга страна Златка Райкова и Златка Димитрова бяха спрягани за сигурни победителки. Затова и отпадането на Златка Райкова на финала изненада мнозина. Що се отнася до Лео и Денди, известния бонвиван и кулинарния ас изненадващо този път се оказаха по-харесвани от аудиторията. По време на оспорваната надпревара те останаха почти до края в Къщата, а Лео се бореше за първото място със Златка Димитрова, която спечели накрая. [caption id="attachment_36396" align="alignleft" width="300"]
Надпреварата бе оспорвана до последно[/caption] Тази година голямата награда се оказа лек автомобил за 50 000 лева, но за разлика от миналата, сезонът беше доста скучен. Според зрителите липсата на чуждестранни звезди като Цеце Орешкова и Лестер, направиха шоуто по-безинтересно.
Kristina Mileva
Остави коментар