Андреа без ново гадже!(Мераклии треперят от Кобрата)

https://kliuki.ws/zvezdi/andrea-bez-novo-gadzhemeraklii-treperyat-ot-kobrata/174728 Kliuki.ws
Андреа без ново гадже!(Мераклии треперят от Кобрата)

Андреа се раздели с Кобрата, но е още без гаджеВъпреки че

са разделени с Кубрат Пулев преди месеци, Андреа още не се е впуснал в любовна авантюра научи HotArena. [caption id="attachment_138839" align="alignright" width="245"]Андреа Никой не смее да доближи Андреа![/caption] Кандидати за сърцето на блондинката със сигурност не липсват. Мераклиите на Андрея се страхуват от бившия приятел на изпълнителката. Част от мачовците се притесняват, че в един момент боксьорът може да поиска да се върне Андрея те да станат ненужни. Другата причина певицата да е сама е, че още не е готова да се залюби. Кобрата и Андреа бяха дълги години заедно. Певицата преживя доста по-трудно края на връзката си с най-добрия ни боксьор. Певицата предприема важна крачка в живота си. Андреа се заема със задачата да се втали и да се справи с подигравките към нея. Както е известно изпълнителката е обект на чести нападки за формата на тялото си и обработването на снимките с Photoshop. Бившата на Кобрата набляга на здравословно хранене и тренировки с личен фитнес инструктор. На скорошно събитие Андреа показа, че тренировките имат огромен ефект. Тя се появи облечена с черна секси рокля, която е по нея и ясно си личи, че е видимо отслабнала. Само за месец, Андреа сваля 10 кг. Певицата е категорична, че ще продължи да спазва диети, докато не влезе в топформа, писа „България Днес“.