Анджелина показа белезите от операцията

https://kliuki.ws/zvezdi/andzhelina-pokaza-belezite-ot-operaciyata/191215 Kliuki.ws
Анджелина показа белезите от операцията

Актрисата отбеляза три месеца откакто се оперира

Холивудската звезда Анджелина Джоли показа белезите от операциите. Три месеца след като си направи двойна мастектомия заради опасения от рак, актрисата вече не се притеснява от тялото си и дори не крие следите от операциите. [caption id="attachment_26079" align="alignright" width="229"]Анджелина показа белезите от операциите Анджелина показа белезите от операциите[/caption] Тя отпразнува събитието с разходка до Хаваи заедно с екипа на новия си филм. 38-годишната актриса бе щракната от папараците докато се разхождаше из тропическия рай, докато оглеждаше местата за снимки на новия си кино проект. Облечена в свободни панталони и черен копринен потник Анджи продължава да изглежда невероятно слаба. Половинката на Брад Пит въпреки това не се смущава от външния си вид, нито от белезите от операциите, които си направи, пише  британското електронно издание dailymail.co.uk. Всъщност актрисата с гордост демонстрира новите си форми. И единствено лепенките свидетелстваха за операциите, които си е направила. Преди 3 месеца Анджелина си направи двойна мастектомия. Седмици по-късно актрисата взриви света с признанието си. [gallery ids="26080,26081,26082"] Въпреки че актрисата изглежда просто сияеща след операциите, тя продължава да бъде крехка и бледа. Американските таблоиди отбелязват, че екранната Лара Крофт далеч не се радва на такива пищни извивки каквито имаше преди години. И продължава все така драстично да слабее, както преди.