Анелия: Разводът с Коко Динев ме съсипа ! Подробности тук!

https://kliuki.ws/zvezdi/aneliya-razvodat-s-koko-dinev-me-sasipa-podrobnosti-tuk/189550 Kliuki.ws
Анелия: Разводът с Коко Динев ме съсипа ! Подробности тук!

Поп фолк дивата проговори за личния си живот

Анелия призна, че има мъж до себе си. Поп фолк певицата обаче разкри, че все още не е влюбена, пишат от електронното издание на "Всеки ден". Тя твърди, че за да се влюби в мъжа до себе си, той трябва да поработи здраво, да се докаже като истински мъж и чак тогава поп фолк дивата си позволявала чувства.

Сега хитовата изпълнителка на "Пайнер" има тръпка, но все още връзката им е в началото. Тя очаква мъжът винаги да е по-силен психически, да е успял и да има самочувствие. Според  Анелия, ако мъжът до нея се чувства застрашен от успеха й, то връзката им няма да изтрае много. Ето защо за нея е важно половинката й да изкарва доста пари, да е успял и да се радва на успеха й, а не да се чувства застрашен от него.

[caption id="attachment_36845" align="alignright" width="300"]anelia Анелия проговори за личния си живот[/caption]

Поп фолк певицата проговори и за развода си с Коко Динев. Тя призна, че това е бил най-трудният момент в живота й. Имало много за премисляне, все пак двамата имат дете заедно. Певицата се чувствала нещастна и дълго време не била на себе си след развода, който почти я съсипал, сподели Анелия.