Мис България празнува с цялото си семейство
С богата коледна трапеза и пищна украса у дома, мис България 2009 Антония Петрова посрещна Коледа. Известната миска събра семейството си в огромната си къща в Перник, където вдигна наздравици с родителите си. Както всяка година Антония се бе постарала всичко да е идеално. Масите бяха украсени с изискани покривки, а върху тях имаше от пиле мляко. [caption id="attachment_36934" align="alignright" width="300"]
Антония Петрова отпразнува вълшебна Коледа[/caption] Бившата Мис България сподели снимки от коледната трапеза, а също така и от празнично украсената къща. Семейство Бередин заложи на традиционните коледни ястия и прекара цяла вечер в сладки приказки пред камината. Антония за първи път заряза суетата и се показа пред фотообектива без грим. Въпреки това Мис България изглеждаше достатъчно добре и нямаше причини да се притеснява за външния си вид. Огромният дворец на семейството, декориран в бяло, черно и виолетово бе както винаги бе празнично украсен. Огромна бяла елха стоеше на видно място, а красиви коледни играчки допълваха атмосферата. Антония бе подредила и всички подаръци под елхата. Мис България дори бе поставила още една по-малка елха на стълбите, за да допълни коледната атмосфера у дома. Усилено се говори, че петата по красота в света скоро ще стане майка. Засега обаче Антония не се е похвалила с подобна щастлива новина.[gallery ids="36933,36932,36931,36929,36928,36927,36926,36925"]
Kristina Mileva
Остави коментар