Бебето на Джена и Атанас Стоев буквално е родено със сребърна лъжичка в устата.
Преди дни Джена и съпругът й отбелязаха 40-я ден от раждането на сина им с пищна погача. Певицата сподели приповдигнатото си настроение. тя подчерта, че е искала ритуалът да мине по всички правила, които се предават от поколения със фамилията й и тази на Канарите. И определено представянето на бебето на света надмина всички очаквания. Джена, Наско, Атанас Трети и най-близките им първо са посетили православен храм в Пловдив, където бебето по традиция трябва да влезе за първи път на 40-я си ден. Там свещен му е прочел т.нар. "Чиста молитва", с която го въвежда в големия свят. Преди този ден малцина са имали късмета да зърнат наследника на музикалното семейство. Свекървата Надя Стоева дори намекна, че даже и тя не е била допускана до внучето си от майка му, която проявява все повече характер. Е, поне на погачата баба и дядо са могли да се порадват на последователя на фамилията им. Точно в стила на сватбата на Джена и Наско премина и погачата на сина им. Двамата са се постарали нищо да не липсва на семейството и гостите. Даже са се престарали. Гордата певица се изфука с няколко кадъра, на които виждаме отрупана маса. Веднага правят впечатление сребърните съдове, в които са поднесени всевъзможни вкусотии. На челно място е традиционната питка, която се разчупва над главата на майката и бебето. Освен с нея, гостите, които на ритуала са само жени, са се подсладили и с уникални бутикови сладки. Направо човек да му е жал да си хапне. Джена също се е включило в приготовленията за щастливия ден. Няма как да пропуснем и прекрасната торта със захарна украса и сладките с пожелания за орисниците. Щастливата мама пожела на наследника си да бъде здрав и щастлив и да наследи таланта на родителите си. Засега Джена не се е решила да покаже малкия Наско Трети на всички свои фенове. Тя изпитва ужас от уроки и лоши очи и предпочита да пази щастието си само за себе си и съпруга си.

Жана Емилова
Остави коментар