Бившият мъж на Златка Димитрова се фука с нова придобивка
Бившият на Златка Димитрова подкара огромен джип, видя HotArena. Миро спря огромното возило в центъра на София, докато бърза по задачи, пише България днес. Припомняме, че Миро и Златка бяха заедно от 7 години. Дълго време тя бе обвинявана, че е разбила семейството му, [caption id="attachment_156286" align="aligncenter" width="300"]
Бившият на Златка Димитрова с тузарски джип[/caption] но той все е казвал, че проблемите в брака му са настъпили преди нейната поява. Двамата изживяха доста изпитания като двойка, най-голямото беше загубата на първото им дете в седмия месец. Тогава Златка призна, че трудно се е възстановила от драмата, но любовта на приятеля й е дала сили да продължи. Тогава тя си мислела, че или това ще ги раздели, или ще ги сплоти. В крайна сметка Миро не само че не я оставя, но й е плътно до нея. Преди три години се роди синът им Миро. Двамата казваха, че неговата поява ги е сближила още повече. Тогава Мирослав й подари нов джип и започнаха да кроят планове за второ детенце – момиченце, но това така и не се случи. С днешна дата Златка Димитрова отново е влюбена. След като се раздели скандално с треньора Кирил Танев, има нов мъж до себе си. Но Черната Златка упорито го крие, като казва само, че той я прави много щастлива.
Людмила Велинова
Остави коментар