Семейството на актьора Пол Уокър продължава да е в шок, майка му се състари с години
Майката на Пол Уокър се състари с години след смъртта на сина си. Черил Уокър, бивш фотомодел, бе забелязана вчера за първи път да напуска дома си. Видимо покрусена и измъчена Черил едва стоеше на краката си, когато излезе навън, за да събере пощата си. Майката на Пол отказа да говори за трагедията, но нейни близки споделят, че новината за смъртта на любимия й син едва не я убила. Двамата били изключително близки и именно тя подкрепяла сина си по време първите му стъпки в кариерата като актьор и модел преди 25 години. [caption id="attachment_35753" align="aligncenter" width="300"]
Майката на Пол Уокър не смее да се покаже след трагедията[/caption] По-късно през деня тя бе забелязана заедно с дъщеря си Ейми за първи път да напуска дома си. Съседи и близки на семейството побързаха да засвидетелстват обичта си и страданието си към загубата й и изразиха подкрепа от трагедията, пише „Дейли Мейл“. [caption id="attachment_35754" align="aligncenter" width="300"]
Бившият модел се състари с години[/caption] По-малкия брат на Пол Коди Уокър пък бе забелязан да събира нещата на актьора от дома му в Санта Барбара. Жилището на звездата се превърна в жив олтар за феновете, които оставяха, цветя, снимки и свещи пред дома му. [caption id="attachment_35755" align="aligncenter" width="300"]
Братът на Пол изнесе личните вещи от дома му[/caption]
След опит да бъдат откраднати части от катастрофиралата кола на Пол Уокър обаче, семейството реши, че е по-добре да прибере личните му вещи от дома му в Санта Барбара. Роднините на актьора са категорични, че не искат мили семейни спомени с него да бъдат откраднати от някои вманиачен фен като сувенири.
Kristina Mileva
Остави коментар