Коцето и Надя дочакаха момченце, кръстиха го Александър
След много перипетии Коцето и Надя се сдобиха със син. Звездната двойка посрещна второто си дете преди броени часове. За щастливото събитие първи съобщиха от столичната АГ клиника „Свети Лазар“, където Надя даде живот на бебето. Малкият чаровник ще носи името Александър и семейството му няма търпение да го прибере у дома. Това е второ бебе за Коцето и Надя, които имат една дъщеря—5-годишната Мариана. Малката госпожица нямала търпение да прегърне братчето си и била най-щастлива от цялата фамилия от предстоящото раждане. [caption id="attachment_69770" align="aligncenter" width="497"]
Коцето и Надя с второ бебе[/caption] За Коцето и Надя посрещането на детето се оказа голямо изпитание. Изпълнителят имаше турне в Америка, което се наложи да съкрати, за да се върне навреме при любимата си. Около пътуването се вдигна доста шум, тъй като половинката му бе в последните дни на бременността си и не бе особено щастлива, че ще стои сама. „Много ми е мъчно, обаче нищо не може да се направи. Турнето бе уговорено година по-рано“, заяви Константин малко преди да замине. "Оставям те с едно, надявам се да ме посрещнеш с две", пожела той на любимата си съпруга, но все пак успя да се прибере навреме. [caption id="attachment_69769" align="aligncenter" width="489"]
Константин на седмото небе от щастие[/caption] Певецът тогава дори се шегуваше, че е оставил братовчедка си Лияна да се грижи за съпругата му и ще следи раждането по скайп. За щастие малкия Александър реши да изчака завръщането на баща си, преди да се появи на бял свят. [caption id="attachment_69768" align="aligncenter" width="600"]
Изпълнителят не може да сдържи щастието си, сподели за най-голямата си радост с всички[/caption] Само дни след като изпълнителят се върна от Америка и дребосъкът проплака. Щастливите родители само преди минути обявиха официално новината в социалните мрежи, но от екипа на болница съобщиха за щастливото събитие на страницата си в социалната мрежа.
Kristina Mileva
Остави коментар