Дарин и Ани си тръгнаха от Денсинг старс, Михаела и Албена в битка за първото място
Дарин Ангелов и Ани напуснаха Денсинг старс. След изключително оспорван финал, актьорът и танцовата му половинка си тръгнаха с третото място. За битката на финала останаха да се борят Михаела със Светльо и Албена с Калоян.
Финалът снощи бе изключително напрегнат, а журито остави всичко в ръцете на публиката. Те защитиха всеки един от участниците намирайки го за достоен да спечели първото място.
[caption id="attachment_45432" align="aligncenter" width="300"]
Дарин и Ани напуснаха Денсинг старс[/caption]
За съжаление на феновете на Дарин и Ани те не успяха да преборят конкуренцията този път. Сблъсъкът бе жесток, но Светльо и Михаела обраха точките с танците си, а финалния танц на Албена и Калоян бе толкова добър, че направо отнесе залата.
[caption id="attachment_45433" align="aligncenter" width="300"]
На финала остават Михаела и Светльо...[/caption]
Въпреки че си тръгнаха трети от Денсинг старс, Дарин призна, че се чувства победител и е щастлив от достойното трето място. Утре вечер обаче финалът ще бъде наистина забележителен, тъй като две от най-големите звезди на дансинга ще участват в последен сблъсък.
[caption id="attachment_45431" align="aligncenter" width="300"]
.... и Албена и Калоян[/caption]
А според вас кой заслужава да спечели Денсинг старс — Михаела и Светльо, или Албена и Калоян? Споделете в коментарите.
Kristina Mileva
Остави коментар