Десислава призна: Ще си гледам бебето сама, ставам самотна майка! (Още от скандалната й изповед)

https://kliuki.ws/zvezdi/desislava-prizna-shte-si-gledam-bebeto-sama-stavam-samotna-mayka-oshte-ot-skandalnata-y-izpoved/182434 Kliuki.ws
Десислава призна: Ще си гледам бебето сама, ставам самотна майка! (Още от скандалната й изповед)

Десислава едва преди седмица призна, че носи бебе в утробата си!

Десислава е бременна с второто си бебе. Певицата носи детето на боксьора Благой Найденов. Малката Кобра, както е известен спортиста, е на 21 години. Цели 18 години разлика делят него и майката на първото му дете. Певицата участваше в „Черешката на тортата” и остана трета. След което стана ясно, че е бременна. Звездата на „Пайнер” изтърпя какви ли не хули за нейното тегло. Фенове и публика я критикуваха, че не се грижи за себе си и не спортува достатъчно. Но Десислава продължи да се тъпче, според завистниците. Оказа се, че има причина. И това е новият живот, който расте в утробата й. След като излезе истината и за „наднорменото й тегло”, излезе наяве и другата истина. И тя е, че родителите на олимпийския шампион по бокс за юноши не са очаровани от вестта, че ще стават баба и дядо. Че как иначе, щом са с няколко години по-големи от Десислава. Едновременно с това блондинката с ангелския глас е под непрекъснатия прицел на съдниците и моралистите. Те непрекъснато предвещават края на връзката й с почти двойно по-младия от нея мъж. Но напук на прогнозите Деси и Благо вече три години са двойка и все още са щастлива. „Не спират от три години, от както сме заедно, да ни разделят. Но ние сме заедно и се обичаме! Зная, че любовта не е постоянна величина. Не знам утре какво ни очаква, може и да не сме вече заедно. Но аз съм силна жена и мъжко момиче. Мога да бъда самотна майка, както бях и с Майки. И сама да си отгледам бебето. Стига Бог да е с мен!”, призна звездата на „Пайнер”. [caption id="attachment_99685" align="alignright" width="300"]Десислава Десислава може и сама да си гледа бебето[/caption] Десислава твърди, че единственото, което я интересува е здравето и живота на бебето й. Което иска да се роди живо и здраво. А в останалото вярва в съдбата и Господ, който да бди и над нея. Освен това в началото на връзката си с Благой поп фолк дивата се чувствала добре и обичана. Сега двойката вече е предприела сериозна крачка, щом иска да има и дете.