Десислава Радева грее от щастие:Получи най-големия дар!

https://kliuki.ws/zvezdi/desislava-radeva-gree-ot-shtastiepoluchi-nay-golemiya-dar/176179 Kliuki.ws
Десислава Радева грее от щастие:Получи най-големия дар!

Десислава Радева грее от щастие

Десислава Радева е на седмото небе от щастие.Първата дама най-сетне се е събрала със сина си Страхил. [caption id="attachment_132367" align="alignright" width="300"]Десислава Радева Десислава Радева грее от щастие[/caption] Наследникът на президентшата от първия ѝ брак с червения депутат Георги Свиленски пристигнал в България от Америка за зимната студентска ваканция на университета, в който учи, пише „Ретро”. Докато Корнелия Нинова и Цветан Цветанов, чиито деца също учат и работят в Щатите, се похвалиха с пристигането им у нас, Ген. Деси предпочете да не афишира семейната идилия, настъпила в дома им. Ген. Деси и сина й бяха заедно на рождения ден на Страхил, когато съпругата на президента замина само с момчето си за Унгария. Там тя го изненада с билети за концерт на рок групата „Мюз“, по която и двамата си падали. Обичайно наследникът на първата дама си идва в родината покрай големите празници и през лятото, когато по график има ваканции. Той е последна година студент в университета „Маунт Мърси“ в щата Айова, където съчетава следването с активна спортна кариера. Страхил, към когото майка му се обръщала с гальовното Съни, е сред волейболните асове на университетския отбор. През миналата година ръководството на ВУЗ-а дори го удостои с титлата „Спортист на годината“. След финала на обучението му Десислава Радева се надявала синът ѝ да се върне обратно в България. Дали обаче ще нагази в бизнес средите, или ще продължи да се развива в сферата на спорта, не се знае. Преди да замине да учи зад Океана, Свиленски-младши бе сред най-добрите волейболисти на „Левски“ (Сф).