Емануела разкри истината: Взимат ли детето на певицата? (Вижте)

https://kliuki.ws/zvezdi/emanuela-razkri-istinata-vzimat-li-deteto-na-pevicata-vizhte/185318 Kliuki.ws
Емануела разкри истината: Взимат ли детето на певицата? (Вижте)

Емануела отново сбръчка общественото мнениеЕмануела

пак е на вихъра на вълната. Певицата, която прекъсна турнето си в Америка, отново изригна в социалната мрежа. Този път обектът на гнева й не е бащата на второто й дете Димитър Динев-старши и неговата богата рода, а писанията в жълтите издания. Припомняме, че наскоро пресата осъмна с тревожната новина, че милионерският наследник подличко използвал отсъствието на Емануела от България и факта, че има турне на друг континент, за да спретне дело за отнемане на сина им Митко-джуниър. Обаче благата съдба й помогнала и тя прекъснала изявите си зад океана, което по презумпция било твърде успешно сред сънародниците ни в страната на неограничените възможности, защото искала да нагушка малкия си Димитър, пише Blife. Но след като кацнала в родината, тя останала попарена, че бащата на втория й син вече стартирал дело, като бутнал рушвети където трябва, за да й отнеме трайно детето. Тогава тя изригна също в социалната мрежа, че ще стори и невъзможното, но ще задържи малкия си син при себе си. Между впрочем Емануела непрекъснато използва Интернет, за да ставаме директни свидетели на поредната й лична драма. Още когато се разделиха с милионерския наследник, малко след раждането на сина им, поп фолк дивата не спря да черни мъжа си. Тя го изкара безнадежден купонджия, който не спира да се забавлява с много пиене и горещи мадами, безотговорен баща и дори, че залита по собствения си пол. Фолк звездата пусна и снимки, но които показа как разглезения олигарски наследник малтретира малкия си син, но много скоро след това се отказа от думите си. Сега нещата пак са повече от объркващи. Емануела, по маниера си, пак взриви интернет с поредната си изповед. В нея тя написа на страницата си във Фейслук, че била в прекрасни отношения с Димитър Динев и неговата богата рода. Никой не искал да краде детето й и тя моли, дори заповядва на жълтите издания да не слагат в устата й думи, които не е казвала досега. [caption id="attachment_76195" align="alignright" width="298"]Емануела отново бясна на писанията по неин адрес, които самата тя провокира Емануела отново бясна на писанията по неин адрес, които самата тя провокира[/caption] „Всеки си живее живота. Аз се интересувам единствено от децата си и кариерата”, написа още певицата с изумрудения поглед, във Фейсбук. Което ни навява на следното заключение. Или отново иска да е в центъра на вниманието, или олигарсите са й скръцнали със зъби и й обещали пари, за да мълчи.