Емилия превъртя: Раздялата с Коко Динев я довърши! (Започна да си говори сама)

https://kliuki.ws/zvezdi/emiliya-prevartya-razdyalata-s-koko-dinev-ya-dovarshi-zapochna-da-si-govori-sama/181768 Kliuki.ws
Емилия превъртя: Раздялата с Коко Динев я довърши! (Започна да си говори сама)

Емилия съвсем изтеряса

Емилия не е на себе си, говори си сама. Певицата напълно превъртя след като се раздели с бащата на децата си. [caption id="attachment_103190" align="alignright" width="300"]Емилия Емилия съвсем изтеряса. Коко ли чака да я утеши?[/caption] От известно време поп фолк дивата не е на себе си. Тя сама си говорила и не спирала да се кори за различни неща.Не й помагали вече и антидепресантите. Емилия не спирала да ги пие, след като се раздели с хазартния бос, но ефекта бил почти нулев. Наскоро поп фолк дивата шокира дори и тези свои фенове, които я съжаляваха след краха на брака й. Певицата се бе хванала за кръста и показваше ...татусите си. Които, за изненада на мнозина, не са малко по женствената й фигура. Но не толкова това позиране с татуси взриви Интернет. А постоянното каканижене на певицата,. която не спираше да се одумва сама колко е дебела. Това постоянно бърборене, като някаква мантра, накара мнозина онлайн потребители да заподозрят, че нещо се случва с любимата им изпълнителка. Защото след това тя направи нещо, което подсказа, че състоянието й малко плашещо. Тя пусна предположението си за това дали се е превърнала в тюлен във Фейсбук във вид на тест. И веднага публикува това, което й е отговорила мрежата. Цитираме ви го без изменение: „Емилия, ти си супермодел. Ти си толкова перфектна, че най-добрите марки и дизайнери направо се избиват за теб“. Но каквото и да си кажем, действията на красивата пайнерка не са много концентрирани. Особено след като се раздели с бащата на двете си деца. Припомняме, че малко след като роди щерката Мира двамата с богаташа се разделиха. Емилия го напусна, защото веднага след раждането той се отдал на стария си „занаят”-да вкарва в леглото певици и златотърсачки. Това й дошло в повече и Емилия напусна дома му в Сандански и с двете деца се прибра в апартамента си в София. Но изглежда фолкаджийката не може да превъзмогне любовта си към Коко Динев. И се чуди по какви кръчми и паланки да пее, за да изкара някой лев за двете си отрочета.