Емилия се бие в гърдите, че е поддръжник на натуралната визия, но май това не е добра идея за нея!
Напоследък Емилия е по-щастлива и усмихната от всякога. Това несъмнено се дължи на късането на оковите, с които живееше дълго покрай Коко Динев. Сега певицата отново е на крилете на любовта, но много по-свободна и ведра. И явно е станала последовател на максимата, че най-красивият грим за една жена е нейната усмивка. Очевадно е, че Емилия доста е редуцирала използването на грим. Явно пести и от посещението при гримьор и фризьор, защото дори на участия изглежда сякаш сама се е наконтила за час пред огледалото. А в ежедневието ситуацията си е направо плачевна! Певицата не се свени да се щрака с фенове по улиците, облечена от най-обикновен потник без сутиен отдолу. В главата пък е като отчаяна съпруга, скочила набързо до магазина за хляб и мляко. На фона на нелицеприятните гледки, Емилия се фука, че е поддръжник на натуралната визия и гледа да бъде колкото се може по-естествена. В това си желание тя лъсна в потресаващ външен вид на последното си участие. Натуралното лице и небрежната и дори инфантилна прическа на певицата контрастират на кичозния и абсолютно неподходящ за фигурата й тоалет, пише hotarena.net [caption id="attachment_102917" align="alignnone" width="300"]
Емилия отново втрещи с неподходящо облекло[/caption] С шарената прилепнала рокля Емилия прилича на избягала от цирка. А парчето плат подчертава всички недостатъци на следродилната й фигура. Феновете на певицата не за първи път остават неприятно изненадани от видимата й липса на стил и явно изкривени разбирания за това с коя дреха изглежда добре и с коя не...
Жана Емилова
Остави коментар