Ернестина Шинова също е с мисия в КъщатаЕрнестина Шинова
е като майка Тереза в Къщата на Големия брат. Съпругата на чепатия режисьор Андрей Слабаков определено играе сценарий в Къщата, иначе не може да е толкова лишена от характер, категорични са зрителите. Според все по-упорития слух бившият кадър на „Комиците” е спрягана за новия любимец на народа. Продуцентите са заложили на нея заради улегналия й характер, тийнейджърския речник и начина да се приспособява във всяка обстановка. Те били убедени, че с острия си, но интелигентен език ще постави всеки на мястото му. Още повече че толкова години е укротявала пиперливия нрав на сина на големия Петър Слабаков, значи няма как да не се справи с елементарно предизвикателство в Къщата. [caption id="attachment_69826" align="alignright" width="300"]
Ернестина Шинова готвена за победител?[/caption] Факт е, че Ернестина Шинова не приела бързо и емоционално да се кипази пред цяла България, а обмисляла варианта. Съпругът й също бил на кантар дали да се раздели с половинката си за толкова дълго време, тъй като те не били се отделяли досега и за ден, и да поеме върху плещите си цялото домакинство. Но от години режисьора нямал стабилни доходи, а за прехраната в къщи основно се грижела Ерна, като не спирала да търчи по участия и да играе в различни театрални постановки. Финансовият колапс накарало семейство да вземе съдбоносното решение, въпреки че продуцентите й дали сравнително скромен хонорар от около 20-30 000 лева. Те обаче очаквали от „златната кокошка” интелигентен опортюнизъм, битки за доброто, гарниран с остър език. Защото тя била добре шлифована от съвместния си живот с гуруто Андрей Слабаков. Но вместо добронамерена секира, шефовете на вървежното шоу по Нова телевизия изненадващо получили майка-закрилница. Тя не спря да трепери над чистещите имидж плеймейтки Моника Валериева и Светлана Василева, да клюкари с колегата си Гъмов против Кичка и да сплетничи за ексцентричната Луна. Не се знае дали в този бозав вариант гласената за победителка от Големия брат Ернестина Шинова ще остане любимка на народа или вече е детронирана безвъзвратно.
Людмила Велинова
Остави коментар