Галин отговори на Фики!

https://kliuki.ws/zvezdi/galin-otgovori-na-fiki/188742 Kliuki.ws
Галин отговори на Фики!

Галин отговори дипломатично на Фики Стораро

[caption id="attachment_42529" align="alignright" width="300"]Галин и Фики май си правят пиар с измислен скандал помежду си Галин и Фики май си правят пиар с измислен скандал помежду си[/caption]

Преди известно време Фики Стораро се изказа доста неласкаво по адрес на колегата си Галин. Мускулестият младок се изцепи, че Галин не може д аму е конкуренция, защото бил слаб певец. Думите му прозвучаха доста изненадващо, тъй като не отиват на млад изпълнител да плюе така свой колега.

Ето, че най-накрая Галин реши да коментира думите на Стораро-младши. " Аз нямам нищо против колегите си, но най-важна е публиката - тя преценява всъщност дали някой има или няма гласови данни, дали искат да го слушат или не. С Фики сме имали няколко съвместни участия и направихме голям купон двамата, затова не знам как да коментирам думите му - ние никога не сме имали някакви пререкания?!", лаконичен и недоумяващ е Галин в отговора си.

Появиха се спекулации, че двамата умишлено са измислили този минискандал, за да се пошуми повечко около тях. Напоследък Фики и Галин са доста актуални, а и "съвсем случайно" покрай караницата си пуснаха нови парчета.

Преди дни Галин зарадва феновете си с парчето "Все напред", което за малко повече от 24 часа събра над сто хиляди гледания.