Галин отговори дипломатично на Фики Стораро
[caption id="attachment_42529" align="alignright" width="300"]
Галин и Фики май си правят пиар с измислен скандал помежду си[/caption]
Преди известно време Фики Стораро се изказа доста неласкаво по адрес на колегата си Галин. Мускулестият младок се изцепи, че Галин не може д аму е конкуренция, защото бил слаб певец. Думите му прозвучаха доста изненадващо, тъй като не отиват на млад изпълнител да плюе така свой колега.
Ето, че най-накрая Галин реши да коментира думите на Стораро-младши. " Аз нямам нищо против колегите си, но най-важна е публиката - тя преценява всъщност дали някой има или няма гласови данни, дали искат да го слушат или не. С Фики сме имали няколко съвместни участия и направихме голям купон двамата, затова не знам как да коментирам думите му - ние никога не сме имали някакви пререкания?!", лаконичен и недоумяващ е Галин в отговора си.
Появиха се спекулации, че двамата умишлено са измислили този минискандал, за да се пошуми повечко около тях. Напоследък Фики и Галин са доста актуални, а и "съвсем случайно" покрай караницата си пуснаха нови парчета.
Преди дни Галин зарадва феновете си с парчето "Все напред", което за малко повече от 24 часа събра над сто хиляди гледания.
Kliuki.ws
Остави коментар