Глория си показа фасоните в Америка, тя не пропусна да изтъкне, че има финес и специфичен маниер
Глория се направи на американка на местна почва. Както е известно, певицата имаше турне зад Океана. И там обаче не пропусна да демонстрира фасоните си, за да се изтъкне, че е Кралицата на фолка у нас.
Феновете й веднага я поощриха за позите, знаците с ръцете, чупките в кръста и професионалните усмивки.
[caption id="attachment_45030" align="aligncenter" width="300"]
Глория се развихри и в САЩ[/caption]
Те толкова си я обичат, че няма как лоша дума да кажат за нея. За сметка на това, Глория събра подигравки заради последните си снимки, които публикува в интернет. „Ако не се е облегнала върху тази кола, все едно всеки момент ще падне, няма да е тя!”, „И тези жестове като на царкиня, изкуствено е!”, обсъждат Гло потребителите. Всеки има свое виждане за нещата, но е факт, че звездата обича да се перчи, докато я щракат.
[caption id="attachment_45032" align="aligncenter" width="300"]
Певицата направи фурор в Америка[/caption]
Вижте още:
- Скарани ли?! Виж как Симона и Глория се забавляват
- Да надникнем какви ги върши Глория в кухнята
- Принцесата на Глория посрещна рождения си ден като дама! (СНИМКИ)
Тя винаги е с вдигнат нос, огромно самочувствие и леко превзето поведение, което дразни не малко хора. От друга страна, Глория си остава една от най-хитовите изпълнителки на „Пайнер”, която е изключително тачена от почитателите на чалгата.

Нейните песни не са цинични, текстовете й имат смисъл, тя нито веднъж не отстъпи от принципите си в това отношение. И всъщност точно това е най-важното, така че както и да я хулят, тя си остава все така на върха. Вижте кокетните снимки на Глория от Америка!
Kristina Mileva
Остави коментар