Ива Екимова с глоба 1000 лева, за селфи с бюлетината?

https://kliuki.ws/zvezdi/iva-ekimova-s-globa-1000-leva-za-selfi-s-byuletinata/188503 Kliuki.ws
Ива Екимова с глоба 1000 лева, за селфи с бюлетината?

Ива Екимова се оплака заради глоба от 1000 лева за селфи с бюлетина

Ива Екимова е на път да си навлече сериозни проблеми заради селфи с изборната си бюлетина. Водещата на „Жените говорят“ не пропусна да даде вота си в неделя, като в същото време го засне.

Заради желанието си да си направи селфи с бюлетината обаче Ива едва не бе глобена. Самата тя се оплака на страницата си в социалната мрежа за този проблем.

[caption id="attachment_44677" align="alignright" width="300"]Ива Екимова глобена заради селфи с бюлетина? Ива Екимова глобена заради селфи с бюлетина?[/caption]

"100 лева за селфи с бюлетината! Нали това е един от малкото начини да докажем, че сме гласували по сърце“, заяви водещата. Приятелите й побързаха да я успокоят, че няма такава забрана, а водещата дори и да е нарушила правилата на изборите, реши да се снима, с риск да я глобят.

 В крайна сметка Ива Екимова си направи селфи, докато пускаше бюлетината си в изборната урна, а дали в крайна сметка ще й бъде връчен акт за 1000 лева глоба, че си е снимала вота, остана неясно.

[caption id="attachment_44678" align="alignleft" width="300"]Ивана се снима, за да даде пример! Ивана се снима, за да даде пример![/caption]

Примерът на Ива Екимова последва и фолк певицата Ивана. Тя извика фотограф, който да я снима докато гласува, но не позволи да я снимат отблизо. Идеята на Ивана бе да мотивира феновете си да отидат до изборните урни. Едва 37 % от населението даде гласа си за евро вота, съобщават анализатори.