Ива Екимова се оплака заради глоба от 1000 лева за селфи с бюлетина
Ива Екимова е на път да си навлече сериозни проблеми заради селфи с изборната си бюлетина. Водещата на „Жените говорят“ не пропусна да даде вота си в неделя, като в същото време го засне.
Заради желанието си да си направи селфи с бюлетината обаче Ива едва не бе глобена. Самата тя се оплака на страницата си в социалната мрежа за този проблем.
[caption id="attachment_44677" align="alignright" width="300"]
Ива Екимова глобена заради селфи с бюлетина?[/caption]
"100 лева за селфи с бюлетината! Нали това е един от малкото начини да докажем, че сме гласували по сърце“, заяви водещата. Приятелите й побързаха да я успокоят, че няма такава забрана, а водещата дори и да е нарушила правилата на изборите, реши да се снима, с риск да я глобят.
В крайна сметка Ива Екимова си направи селфи, докато пускаше бюлетината си в изборната урна, а дали в крайна сметка ще й бъде връчен акт за 1000 лева глоба, че си е снимала вота, остана неясно.
[caption id="attachment_44678" align="alignleft" width="300"]
Ивана се снима, за да даде пример![/caption]
Примерът на Ива Екимова последва и фолк певицата Ивана. Тя извика фотограф, който да я снима докато гласува, но не позволи да я снимат отблизо. Идеята на Ивана бе да мотивира феновете си да отидат до изборните урни. Едва 37 % от населението даде гласа си за евро вота, съобщават анализатори.
Kristina Mileva
Остави коментар