Иван и Андрей излъчиха инцидента с Ивайла, СЕМ ги глобява?!

https://kliuki.ws/zvezdi/ivan-i-andrey-izlachiha-incidenta-s-ivayla-sem-gi-globyava/188559 Kliuki.ws
Иван и Андрей излъчиха инцидента с Ивайла, СЕМ ги глобява?!

Иван и Андрей вбесиха зрителите, излъчиха целия инцидент с Ивайла Бакалова

Иван и Андрей си навлякоха гнева на зрителите и този път заслужено. Водещите на „Къртицата“ си позволиха да излъчат целия инцидент с Ивайла Бакалова, а дори не се сетиха да предупредят родителите, че кадрите не са подходящи за деца под 14 години. Канските мъки на мис България, както и травмата, която преживя бяха излъчени пред многохилядната аудитория за ужас на мнозина. При това версията не бе редактирана, а показана с всички детайли, заради което се стигна до призиви СЕМ да се самосезира и да глоби продуцентите.

Водещите не се замислиха особено дали часът е подходящ за показването на травмата с Ивайла Бакалова, нито пък предупредиха, че видеото е смразяващо кръвта. Дори звездите в Базата и студиото се разплакаха, а Бориса Тютюнджиева едва се сдържаше да не се потрепери след видяното.

[caption id="attachment_44041" align="alignright" width="300"]Иван и Андрей вбесиха зрители, сезират СЕМ Иван и Андрей вбесиха зрители, сезират СЕМ[/caption]

Падането на мис България Ивайла Бакалова бе резултат на злополучен инцидент по време на една от най-опасните мисии. И въпреки че миската е категорична, че виновни за инцидента няма, нито смята да съди Иван и Андрей, видеото с падането й разгневи аудиторията.

„Може ли да излъчвате такива неща в национален ефир, особено когато и малки деца гледат.“, „Да бяхте се сетили да сложите предупредителен знак, че това не е подходящо съдържание за детска аудитория“, гневят се фенове.

Други заявиха, че СЕМ трябва незабавно да се сезира и да глоби Иван и Андрей заради излъчените кадри. Зрителите са изключително възмутени и са на мнение, че е можело да бъде цензурирано видеото с падането на Ивайла.

[caption id="attachment_44042" align="alignleft" width="300"]Мис България се възстанови от падането, няма да ги съди Мис България се възстанови от падането, няма да ги съди[/caption]

Що се отнася до Иван и Андрей, те заявиха, че са излъчили кадрите, за да прекратят всякакви спекулации около инцидента. Разгневената аудитория обаче твърди, че мисията е била твърде опасна дори за професионални каскадьори и е цяло щастие, че Ивайла се е разминала само с травма на коляното.