Ивайла Бакалова влезе на собствен ход в "Къртицата"
Ивайла Бакалова се появи на крака в „Къртицата“ само дни след падането. Мис България показа невероятно силен дух и смелост, за които мнозина могат да й завидят.
Ивайла влезе в студиото на собствен ход, без никой да й помага. Миската демонстрира висок дух и заяви, че се радва, че е здрава. Все пак продуцентите заявиха, че тази демонстрация на смелост, която е показала е достатъчна. И настояха красавицата да си почива, докато неизменно до нея бе и порасналата вече Рая.
[caption id="attachment_44079" align="aligncenter" width="300"]
Ивайла Бакалова влезе на собствен ход в "Къртицата"[/caption]
Ивайла също така сподели, че е в отлична форма и не преживява болезнено загубата, точно преди финала. Мис България е категорична, че това е урок, който трябва да научи и не съжалява за нищо случило се.
[caption id="attachment_44081" align="aligncenter" width="300"]
Дни след операцията Мис България демонстрира висок дух[/caption]
„Ще продължа напред, оцених колко е важно да си здрав и съм щастлива“, заяви Ивайла Бакалова. Тя спечели бурни овации на съотборниците и публиката и с радост сподели, че е невероятно щастлива, че всичко лошо е зад гърба й.
[caption id="attachment_44084" align="aligncenter" width="300"]
Инцидентът не е помрачил усмивката й[/caption]
За участието си в „Къртицата“ Ивайла заяви, че невероятно много се е забавлявала. Не съжалява за нищо, което се е случило, нито за нещо преживяно там. Миската споделя още, че приема философски загубата и се чувства изключително добре след операцията. Предвид високия дух и ведро настроение, които показа Ивайла Бакалова изглежда твърдо решена да изненада всички като се оправи още по-бързо от предвидения срок за възстановяване.
Kristina Mileva

Остави коментар