Ивайла Бакалова с менте дело срещу Марина Мицич, само вдига пушилка
Ивайла Бакалова последва примера на Бориса и само вдига пушилка с това дело, което ще води срещу Марина Мицич. В това я подозират запознати с характера й, които се изпуснали, че тя надали ще се реши на подобна стъпка.
За Ивайла Бакалова досега са излизали подобни намеци в медиите, но никога не е скачала, че й сриват имиджа, доверяват те. Когато Марина Мицич обаче я обвини, че е платено момиче, тя се наостри и все така твърди, че няма да се откаже и ще я съди. Марина неколкократно се извини в ефир, което пък нямало да трогне Мис България, защото тя била много наранена... Явно обаче всичко е театър, както се случи и с Бориса Тютюнджиева, обсъждат и във виртуала.
[caption id="attachment_43469" align="aligncenter" width="300"]
Ивайла Бакалова води дело срещу Марина Мицич[/caption]
„Нали точно Ивайла Бакалова накара Бориса да не се занимава, сега какво се прави на ощипана и тя!”, „Ивайла я е страх, че Марина може да доведе онази приятелка да свидетелства, хващам бас, че няма да заведе жалба срещу нея!”, гласят още коментарите. „Ивайла е достатъчно умна и манипулативна, за да използва ситуацията в своя полза, сега вниманието е насочено към нея и зрителите я съжаляват, ето това й е номерът!”, категорични са феновете на Къртицата.
[caption id="attachment_43470" align="aligncenter" width="300"]
Мис България поиска сметка от Марина за думите й[/caption]
Изглежда, че според тях Ивайла Бакалова се стреми просто да се изкара жертва, за да спечели гласовете на хората. Наближава финалът на формата, защо пък да не й посъчувстваме малко?! А дали това ще й донесе позитиви, ще покаже само времето, но дело срещу Марина едва ли ще води Ивайла Бакалова...
Kristina Mileva
Остави коментар