Теди Велинова и д-р Ангел Енчев се събраха
Теди Велинова и бившият й мъж д-р Ангел Енчев се събраха, а поводът е рожденият ден на дъщеричката им София. Те застанаха пред обектива за празнична семейна фотосесия, в която участва и техният син Филип. Малко по-рано днес, г-жа Велинова сподели снимка от детското парти, към която написа: "Честит рожден ден, София! Обичаме те до Луната и обратно." На снимката, Теди Велинова държи в ръцете си рожденичката, а д-р Енчев сладкия Филип. Всички те изглеждат много щастливи и усмихнати. [caption id="attachment_147030" align="aligncenter" width="300"]
Теди Велинова и д-р Енчев се събраха на рождения ден на дъщеря си[/caption] Приказна украса в светло розово, синьо и лилаво, както и красива бутикова торта, допълват изцяло празничната обстановка. Припомняме, че съвсем скоро, Теди Велинова за първи път сподели как се чувства след раздялата,
като каза, че се е съсредоточила изцяло в настоящето, макар че не забравя и миналото с пластичния хирург, с когото живя осем години. Велинова и Енчев си разделят грижата за децата – Филип и София.
В момента брюнетката се занимава с реновирането на каравани и вече има няколко готови, въпреки че е завършила право с отличие.
Людмила Велинова
Остави коментар