Калин Терзийски изтрещя след Фермата: Моли се на нинджи да го убият!

https://kliuki.ws/zvezdi/kalin-terziyski-iztreshtya-sled-fermata-moli-se-na-nindzhi-da-go-ubiyat/183772 Kliuki.ws
Калин Терзийски изтрещя след Фермата: Моли се на нинджи да го убият!

Калин Терзийски тотално изтрещяКалин Терзийски

не е на себе си от известно време. След като доброволно напусна „Фермата”, за да се лекува, скандалния писател отново насочи прожекторите към особата си. Текстописецът тотално изпуши, вероятно провокиран от голямото напрежение. В социалната мрежа, където е най-вече активен, Кайо попита дали някой не иска да го убие. И покани кандидатите да го сторят, като дори им подсказа какво да е оръжието им-кама, намазана с отрова. Някои онлайн потребители веднага заподозряха, че той иска да бъде убит от нинджи, понеже бил техен фен. Други шеговито подхвърлиха, че Калин Терзийски е безсмъртен. Защото колкото и пъти да е предупреждавал, че ще си сложи край на живота, така и не го е направил. Завзеци наричат бившия на актрисата Елен Колева, по този повод, „малкия Пищов”. Защото подобно на великотърновския плейбой, който също много пъти хленчеше в ефир, че ще си сложи край на живота и ще си метне въжето, така и не го стори. След президентските избори, когато отпадна още на първия вот, Митьо Пищова също прояви готовност да се раздели с живота си, но после се метна на врата на новия президент ген. Румен Радев. Така и при писателя това не е първия вой, който надава, че му е зле и си отива от този свят.Но има и такива фейсбукари, които са категорични, че Калин Терзийски може да бъде убит само от Калин Терзийски. И причината е пиенето. Любителят на чашката няколко пъти се отказвал от порока си, дори бил и в клиника за зависимости, но ефекта се оказал нулев. Последното му напиване в текезесарското му шоу го вкара в болница и после той напусна, заради разклатеното си здраве. [caption id="attachment_89763" align="alignright" width="300"]Калин Терзийски изтрещя тотално Калин Терзийски изтрещя тотално[/caption] А неистовият му вой сега е провокиран не толкова от порока му, а от наследниците на Хайтов-Елена и Александър, които поискаха от Кайо да им се извини от нанесената обида. Защото той каза преди време, че баща им бил „слуга на онзи строй”, заедно с Радичков. Терзийски не го направи и те са дали карт бланш на адвоката си да стартира делото.