Кейт и Уилям издадоха, че очакват бебе
Кейт и Уилям затвърдиха слуховете, че ще стават родители. Принцът и принцесата, които са на посещение в Нова Зеландия намекнаха доста явно, че скоро ще увеличат семейството с още едно бебе. Слуховете бяха затвърдени и от поведението на Кейт по време на обиколката. Принцесата отказва да консумира всякакъв алкохол и пие само вода и сокове.
По време на среща със Синтия Рийд, която подари на семейството шал за малкия Джордж Уилям се обърна към Кейт с думите „Май трябва да си направим още едно“. Припомняме ви, че Джордж бе заченат, след като двойката се върна от друга кралска обиколка.
[caption id="attachment_42361" align="aligncenter" width="300"]
Кейт и Уилям пак предизвикаха слухове, че чакат бебе[/caption]
Според слуховете обаче Катрин вече е бременна, тъй като отказва да пие алкохол, а освен това доста издайнически държи ръцете на корема си. След коментара на Уилям Кейт доста многозначително го погледнала с усмивка, разказват присъстващи, пише "Дейли мейл".
Самата Синтия Рийд споделя след срещата си сКейт и Уилям „Той се държеше сякаш ми разкри някаква тайна“.
Слуховете за бременността на Кейт циркулират в публичното пространство от седмици, но засега потвърждение няма. Британците обаче се надяват, чеКейт и Уилям все пак скоро ще им съобщят подобна новина, особено след намека на Уилям, че им е време да се сдобият с още едно бебе, след Джордж, което може би е вече факт.
Kristina Mileva
Остави коментар