Кейт и Уилям издадоха, че чакат второ бебе

https://kliuki.ws/zvezdi/keyt-i-uilyam-izdadoha-che-chakat-vtoro-bebe/188762 Kliuki.ws
Кейт и Уилям издадоха, че чакат второ бебе

Кейт и Уилям издадоха, че очакват бебе

Кейт и Уилям затвърдиха слуховете, че ще стават родители. Принцът и принцесата, които са на посещение в Нова Зеландия намекнаха доста явно, че скоро ще увеличат семейството с още едно бебе. Слуховете бяха затвърдени и от поведението на Кейт по време на обиколката. Принцесата отказва да консумира всякакъв алкохол и пие само вода и сокове.

По време на среща със Синтия Рийд, която подари на семейството шал за малкия Джордж Уилям се обърна към Кейт с думите „Май трябва да си направим още едно“. Припомняме ви, че Джордж бе заченат, след като двойката се върна от друга кралска обиколка.

[caption id="attachment_42361" align="aligncenter" width="300"]Кейт и Уилям пак предизвикаха слухове, че чакат бебе Кейт и Уилям пак предизвикаха слухове, че чакат бебе[/caption]

Според слуховете обаче Катрин вече е бременна, тъй като отказва да пие алкохол, а освен това доста издайнически държи ръцете на корема си. След коментара на Уилям Кейт доста многозначително го погледнала с усмивка, разказват присъстващи, пише "Дейли мейл".Kate 22

Самата Синтия Рийд споделя след срещата си сКейт и Уилям „Той се държеше сякаш ми разкри някаква тайна“.kate 3

Слуховете за бременността на Кейт циркулират в публичното пространство от седмици, но засега потвърждение няма. Британците обаче се надяват, чеКейт и Уилям все пак скоро ще им съобщят подобна новина, особено след намека на Уилям, че им е време да се сдобият с още едно бебе, след Джордж, което може би е вече факт.