Гришо Димитров е бесен на Ковид-19!
Въпреки че минаха повече от 3 месеца, откакто Григор Димитров се разболя, коронавирусът все още прецаква плановете на тенисиста. [caption id="attachment_144560" align="alignright" width="285"]
Коронавирусът прецака Гришо Димитров[/caption] Заради него Гришо изгуби нещо, което чака с нетърпение цяла година. А именно – ваканцията с мама и татко. Всяка година през декември Ракета №1 у нас се отдава на почивка за седмица с родителите си. Тримата избират някое райско кътче по света и там успяват да се нарадват един на друг. Миналата година прекараха традиционната си почивка в Исландия, а по-миналата – в Африка. За съжаление, заради рестрикциите тази година Гришо няма да успее да се види с родителите си. Вместо това Григор избра да остане в Монако, където да изчака новините кога ще започне новият сезон в тениса за 2021 г., пише „България Днес“.
Людмила Велинова
Остави коментар