Люси Дяковска се подсигури
След фурора в Германия се прибра отново в Плевен. Именно тук певицата си сложи трета доза ваксина. Спокойствието е най-важно за Люси, тя се надява, че именно бустерната доза ще й подсигури срещите с феновете, пише „България Днес“. [caption id="attachment_157007" align="aligncenter" width="300"]
Люси Дяковска си сложи трета доза ваксина[/caption] „Смятам, че ваксинирането е на първо място отговорност. За мен беше приоритет да се ваксинирам, да се защитя и да защитя моето семейство. За щастие, и моята възрастна баба достатъчно бързо се ваксинира", каза преди време Люси.
Людмила Велинова
Остави коментар