Мара Отварачката не спира да се фука с новата си придобивка!
Мария може да е безработна, но не остава без скъпи обувки. Заралийката се фука с боти от последната колекция на „Луи Вютон”, забеляза „Уикенд”. [caption id="attachment_146909" align="alignright" width="300"]
Мара Отварачката с нова придобивка[/caption] Проверка на вестника показа, че чепиците струват 1150 евро (около 2248 лева). Моделът е купен от бутика на марката в Париж. Отварачката, която през лятото призна, че вече няма да е певица, движи само с най-скъпите марки дрехи и аксесоари. Пенсионираната певица често се хвали с марковите си одежди. Мария неведнъж е признавала, че мъжете до нея й помагат финансово и това е напълно нормално за нея. Едва ли изпълнителката сама си е купила чепиците за над 2 бона, по-скоро са подарък от настоящия й любовник. Отварачката в момента се изживява като инфлуенсър и печели от реклами, но едва ли доходите й стигат за дори и само за една от чантите, в гардероба й.
Людмила Велинова
Остави коментар