Мария опули съквартирантите във ВИП Брадър
Мария прекрачи прага на Къщата и веднага завъртя скандала. Миньончето на поп фолка бе една от 17-те участници, която снощи прекрачи прага на най-известната Къща в България. Още във визитката си гласовитката от Стара Загора заяви, че има два брака зад гърба си. [caption id="attachment_102808" align="alignright" width="300"]
Мария не спира да се налива в Къщата[/caption] „Първият ми донесе смисъла на живота-Марая. От втория нищо не помня”, откровено заяви фолкаджийката. После с намигване потули казаното, че това била шега. Но истината е точно такава. Според клюката Мара Отварачката влиза във ВИП Брадър за да извади на показ „мръсните ризи” и пикантерии около съжителството си с милионера Християн Гущеров. Припомняме, че двамата се взеха с пищна сватба и живяха две години под един покрив. По време на брака им Мария не спираше да нарича милионерския син „моя ангел”. „Преди бях много корава, минавах като танк през всичко. Но моя съпруг ме разглези, разлигави ме, направи ме по-ранима, по-мека. Като птица без крила съм без него.Постоянно имам нужда от неговата помощ”, не бе далеч времето, когато така говореше пайнерката. Сега обаче нещата са коренно различни. В публичното пространство дори си появи твърдението, че Християн Гущеров опасно залитал по чашката и упражнявал юмруците си върху крехката си съпруга. Дали това е истина, времето и съда ще покаже. Но още с влизането си в Къщата Мария демонстрира огромна жажда. И то към твърдите питиета. На въпрос на „домакина” Даниел Петканов дали да й сипе чаша шампанско, тя попита. „Има ли нещо по-твърдо? Като водка, например”, изуми с желанието си Мария. След като й сипаха, пайнерката не спря да се налива с питието, възмутиха се бдителни зрители. А негатите за нея подпалиха мрежата.„Уж Марчето се дърпаше да влиза във ВИП Брадър, ама тя каква стана сега? Няма го вече банкомата Гущеров и много бързо припна към шоуто”, са само част от лютите коментари за нейното участие.
Людмила Велинова
Остави коментар