Мария със селфи от замъка си, прави се на блондинка

https://kliuki.ws/zvezdi/mariya-sas-selfi-ot-zamaka-si-pravi-se-na-blondinka/188426 Kliuki.ws
Мария със селфи от замъка си, прави се на блондинка

Мария си пусна селфи от двореца си, отново е блондинкаМария

не изостана от модата със селфитата и си направи собствено селфи от замъка си. Фолк певицата вече е в отбора на блондинките, или поне й се иска да се така. Изпълнителката цъфна с изрусена перука, която й стоеше като слама. Кичозния аксесоар очевидно доста развесели звездата, която не пропусна да се похвали пред феновете със собствено селфи. [caption id="attachment_45707" align="alignright" width="300"]И Мария се похвали със селфи И Мария се похвали със селфи[/caption] На фотоса, освен странната прическа, ясно се вижда, че фолк дивата сериозно е отслабнала. Мария няма нищо общо с визията, която имаше само преди година. Всъщност феновете й се притесняват да не се окаже в отбора на анорексичките. В листата на най-слабите звезди у нас, трайно се е установила Преслава, която дори Глория и Галена не могат да изместят от първото място там. Освен, че се опитва да стигне по тегло Преслава и дори да я надмине, Мария май си е правила нови корекции на лицето. Огромните й устни изглеждат почти нормални, а лицето й е като на порцеланова кукла. Дали ефектът е в резултат на грима или фолк дивата най-после е решила да поправи грешката, която направи преди години, не е ясно. Със сигурност обаче по-малките устни я правят много по-привлекателна в очите на почитателите й.