Мария шашна с нова визия, прилича на Барби! (Снимки)

https://kliuki.ws/zvezdi/mariya-shashna-s-nova-viziya-prilicha-na-barbi-snimki/188406 Kliuki.ws
 Мария шашна с нова визия, прилича на Барби! (Снимки)

Мария отново премина в лагера на блондинките. Тя замени катранено черната си коса с топла руса окраска и побърза да се похвали с новата си визия.Мария

дълго време очароваше със завладяващия и мощен черен цвят на косата си, който й придаваше силно и дори леко агресивно излъчване. Тя реши да се направи по – женствена и миловидна. Пребоядиса се в русо и дори за добавка се облече в бонбонено розов тоалет. Публикува снимките в профила си във Фейсбук и очарова всички, които се прехласнаха по сладката й визия. В допълнение към промяната си премрежи поглед, изпълнен с нега и окончателно побърка всичките си почитатели, които милеят за миловидна и нежна женственост. [caption id="attachment_45909" align="aligncenter" width="276"]Мария шашна с нова визия Мария шашна с нова визия[/caption] Промяната на Мария раздели феновете й на два лагера. Тези, които се прехласваха по наситеното черно в косата й, днес изпитват носталгия по силното и стилно излъчване на певицата. Останалите пък са на мнение, че на дребната красавица повече й ходи нежното, сладко и прелестно обаяние, което й придава новата руса прическа. [caption id="attachment_45908" align="aligncenter" width="300"]Певицата е направо преобразена Певицата е направо преобразена[/caption] Но миньончето си има своите верни фенове, независимо от това дали е блондинка, брюнетка или червенокоска. [caption id="attachment_45906" align="aligncenter" width="200"]Това ли е новото Барби на попфолка Това ли е новото Барби на попфолка[/caption] Или пък от време на време си позволява кардинална промяна в цвета на косата, за да им припомни за себе си, ако част от тях предпочетат концертите и клиповете на конкурентките й във фолк гилдията.