Мария захвърли бутиковите дрешки, показа се небрежна
Мария изневери на манията си винаги да е облечена в скъпи маркови дрехи. Тя се появи по анцуг и развисена жилетка, но не посмя да се покаже пред камерите. На снимките, публикувани в личния профил на звездата, фокусът е около малката й чаровна дъщеричка.
[caption id="attachment_43427" align="alignright" width="300"]
Мария захвърли марковите дрешки[/caption]
Фолк певицата реши да си даде почивка и замина на кратка ваканция в родния си град Стара Загора. Двете с Марая си направиха дълга разходка, любувайки се на прекрасната природа в парк Загорка. Мария побърза да сподели позитивните си впечатления, като качи много снимки в профила си. На фотосите се виждат забележителностите на парка, много красиви пейзажи и винаги усмихната малка щерка на Мария. Но на почти на всички пози любимката на Гущеров е зад кадър.
[caption id="attachment_43426" align="alignleft" width="227"]
Певицата най-после се показа неглиже[/caption]
Причината за това е, че винаги облечената в тоалетите на Версаче, Шанел или други прочути дизайнери Мария, този път си позволи да нахлузи анцуг и широка жилетка. Притеснена от небрежния си вид, тя не посмя да позира пред камерите и да разбие илюзиите, че е най-стилната звезда в попфолка. Титла, с която вече две години се кичи, особено след като получи приза за най-стилна модна икона.
Kristina Mileva
Остави коментар