Михаел Шумахер няма да се оправи, има травма на мозъка, твърди лекарят на F1
Михаел Шумахер няма да се оправи! Това заяви лекарят на Формула 1 Гари Харстейн по повод състоянието на шампиона. Последните два месеца няма абсолютно никакви новини за световноизвестния пилот, а бившия му лекар заяви, че шансовете му за възстановяване са равни на нула.
Последната информация за състоянието на Шумахер бе съобщена от Сабине Кем на 4 април. Тогава тя заяви, че има подобрение в състоянието му, Михаел идва в съзнание и дори е разпознал съпругата си Корина.
[caption id="attachment_45473" align="aligncenter" width="300"]
Михаел Шумахер няма да се събуди, твърди лекарят на Формула 1[/caption]
Да, ама не.
Четете още:
- Михаел Шумахер се топи, губи 25 процента от теглото си
- Сабине Кем: Михаел Шумахер дава окуражителни знаци!
- Михаел Шумахер в опасност заради неправилно лечение
Оказа се, че позитивните изказвания относно състоянието на Михаел Шумахер са само опит да се спре с черните прогнози за здравето му. Два месеца по-късно лекарите от клиниката в Гренобъл пазят пълно мълчание за състоянието на пилота от Формула 1, пише "Дейли Мейл".
[caption id="attachment_45472" align="aligncenter" width="300"]
Състоянието на шампиона непроменено[/caption]
Далеч не толкова сдържан обаче е бившият лекар на спортиста. Той заяви, че няма начин пилотът да се възстанови. „Михаел Шумахер има изключително тежка рана на главата, увреждане на мозъка и от шест месеца е в кома. Очаквайте най-лошите новини“, обяви той и отчая феновете напълно.
Бившият лекар на Шумахер сподели, че от два месеца няма нова информация за състоянието му, а лекарите мълчат. Чуха се и предположения, че е много вероятно той да бъде тайно преместен в частен рехабилитационен център, където да бъде постоянно обгрижван и също така „скрит“ от света.
Kristina Mileva
Остави коментар