Певицата страда от заболяване на имунната система
Невероятната Тони Бракстън се бори с тежко наследствено заболяване, което е причинило смъртта на чичо й. Болестта се нарича лупус и често завършва фатално. Певицата се бори с тежкото заболяване от дълго време, но здравословното й състояние към момента е критично, съобщиха говорителите й. Тя е приета по спешност в [caption id="attachment_9700" align="alignright" width="252"]
Тони Бракстън закъса със здравето[/caption] клиника, където лекарите са я закрепили, писа Pravda.bg. Тони Бракстън разкри истината за болестта си в Туитър. Тя не крие, че страда от тежко автоимунно заболяване, което крие много рискове. Още преди две години певицата съобщи официално, че има заболяване на имунната система. Тя разкри, че коварната болест е отнела живота на чичо й. При Тони Бракстън има и стесняване на кръвоносните съдове в сърцето. Медиците я предупредили още преди време, че болестта ще сложи край на музикалната й кариера. Затова и певицата обяви банкрут и се скри от светлината на прожекторите. При Тони Бракстън става въпрос за наследственост, но заболяването може да прояви при хора, които употребяват н*ркотици и определени лекарства. Лупусът засяга предимно жените, като болестта има няколко форми. Певицата ще се бори със заболяването цял живот и ще се подлага на специално лечение до края на дните си, което е твърде депресиращо за нея.
Kliuki.ws
Остави коментар