"Момичето, което обичах" остава без финал, спряха предсрочно снимките на сериала
"Момичето, което обичах" остана без финал. Последният 80-ти епизод на сериала разбуни духовете в социалната мрежа. След много драми Тимур и Мине се събраха, но щастливата им приказка остана недописана, след като уж покойната му съпруга възкръсна точно на сватбата им.
Сериалът остана без втори сезон заради липса на средства и рейтинг. Зрители издават в социалните мрежи, че продуцентите се отказали да финансират дори един последен епизод на "Момичето, което обичах", в който да представят що-годе някакъв финал на феновете.
[caption id="attachment_42185" align="aligncenter" width="300"]
Момичето, което обичах остана без финал заради нисък рейтинг[/caption]
„Жалко е, че завърши така“, „Страхотен филм с ужасен завършек“, „Така ме е яд, че си загубих времето с този филм, финал няма ли?“, пишат из форумите. Най-запалените фенове пък решиха да направят своя интерпретация на края и заливат социалните мрежи с идеи как да бъде дописан края на филма.
[caption id="attachment_42186" align="aligncenter" width="300"]
Фенове дописват сериала с фенфикшъни в социалните мрежи[/caption]
Освен, че остана без финал, сериалът бе белязан и с клеймото на скандала. Още преди старта му се разчу, че Бюлент Инал, който играе ролята на Тимур се е превърнал в ябълката на раздора за Берен Саат и Туба Бююкюстюн. Актьорът не избра нито една от двете си колежки и вече е щастливо женен от три години и дори има син. Нестихващите слухове около личния му живот обаче се оказаха една от причините да се разколебае от участие във втори сезон на сериала. А ниския рейтинг и липсата на средства водят до окончателно прекратяване на проекта.
Kristina Mileva
Остави коментар