Звездата от „Дървото на живота“ се похвали с ново гадже
Младата актриса Луиза Григорова най-после се похвали с новото си гадже. Звездата от „Стъклен дом“ и „Дървото на живота“ грижливо криеше любимия си от фотографите. Въпреки че двойката често пъти се е появявала по светски събития, гаджето на Луиза умело се криеше от фотографите. А самата актриса не искаше около новата й връзка да се шуми. След бурна раздяла с Явор Бахаров и Стефан Иванов, Луиза реши да се откаже от връзките с колеги. Младата актриса предпочете да се събере с по-обикновен човек, каквото е последното й гадже. Двамата не парадираха с връзката си, но не се и криеха. А младата актриса сияеше от щастие на последното парти, на което се появи с него. [caption id="attachment_24365" align="alignleft" width="300"]
Луиза показа новата си половинка[/caption] Въпреки любопитството на феновете си младата актриса отказваше да представи новата си половинка. Тези дни обаче сподели снимка с него, на страницата си в социалната мрежа. Новият любим на Луиза изненада много от почитателите й. А мнозина заявиха, че си е избрала истински сладур. Засега двойката се радва на любовта си и не мислят за сериозно обвързване. Самата Луиза не крие, че все още не е преодоляла напълно голямата си любов Явор Бахаров. Звездата наскоро призна в свое интервю, че е изключително обидена от факта, че я е зарязал заради богата наследница. Но се старае да гледа напред и да не мисли за миналото.
Kristina Mileva
Остави коментар