Певицата Никол Шерцингер опроверга слуховете, че са разделениНикол Шерцингер
се събра с Григор Димитров – завъртя старата плоча „България днес“. Изпълнителката опроверга слуховете за раздяла, които циркулират усилено в британските таблоиди през последния месец – отбелязва изданието. Поп звездата и българският тенисист не се бяха събирали от тенис турнира в София през февруари, когато прекараха известно време заедно. Оттогава те поддържат само виртуална комуникация заради многобройните професионални ангажименти и на двамата. Никол Шерцингер сама издаде своето пристигане във френската столица. Тя пусна клипче как преминава покрай Триумфалната арка. Видеото беше заснето в събота вечерта часове преди първия мач на българина на „Ролан Гарос“. Григор Димитров и Никол имат специални спомени от Града на любовта. През миналата година чаровната двойка беше заснета от папараците по време на романтична разходка. Тогава те лежерно обикаляха из уличките на Париж, хванати ръка за ръка. В социалните мрежи веднага заваляха предположения защо точно сега Никол Шерцингер пристига в Париж за изключително важния турнир на българина. Преди три дни тя беше в САЩ, но очевидно е намерила прозорец в своя натоварен график. Докато беше зад океана, мургавата красавица беше заподозряна в по-интимни отношения с бившето гаджета на Дженифър Лопес – Каспър Смарт. Гришо също беше в опасна близост с фатални жени. Първо българинът демонстрира топли отношения с бившата си Мария Шарапова. [caption id="attachment_99172" align="aligncenter" width="300"]
Григор и Никол в страстна целувка в Столицата на любовта[/caption] Преди три дни в Париж пък Гришо се засече с друга апетитна блондинка, която никога не е криела, че харесва тенисиста – канадката Южени Бушар. „Вероятно сега Никол Шерцингер ще направи последен опит да спаси тяхната връзка“ – пише наблюдател в един от тенис форумите.[kkstarratings]
Стенли Тенев
Остави коментар