Николета и Алисия на първи юни, копират една от другаНиколета и Алисия
показаха голямата обич към децата си и на 1-ви юни изцяло бяха отдадени изцяло на техните прищевки и капризи. И двете решиха да покажат, че са любящи майки, и двете обожават децата си, и двете са готови на всичко в името на малките си наследници. Николета и Алисия споделиха с феновете си снимки, на които щастливо позират до децата си навръх празника на детето. В погледите към малките, в жестовете и израженията на лицата им прелива майчината им любов, а репликите, съпътстващи снимките са доказателство за факта, че без децата си същността на живота им би бил една огромна празнота. [caption id="attachment_45359" align="aligncenter" width="300"]
Николета и Алисия на 1-ви юни[/caption] „Той е големият мъж на мама, а аз с него се чувствам отново дете”—написа Алисия и бе в унисон както с настроението, така и с тениската на малкия Валери.
Николета също не забрави публично да прояви любовта си към малката Никол. Под снимка, на която двете красавици се прегръщат и целуват, Лозанова написа:
„Никол има празник днес, а аз празнувам всеки ден, защото имам нея!!!” и умили феновете си. Почитателите на Алисия и Николета са във възторг от демонстрираната майчина любов на двете към децата си. Докато други не пропуснаха да отбележат, че пак се копират една друга. „Като клонинги са, каквото едната направи, задължително и другата ще го свърши“, гласят коментари в мрежата.
Kristina Mileva
Остави коментар