„Само Господ може да ме съди“, твърди моделката
Николета Лозанова даде тези дни ексклузивно интервю за един от водещите седмичници. Наред с останалите откровения в него, моделката проговори и за Валери и Алисия. Съпругата на Божинов за първи път открито коментира тази тема, болезнена за много от феновете на Алисия. И на въпрос дали не съжалява, че е отнела футболиста от жената и детето му, плеймейтката е категорична, че не изпитва вина за действията си. Въпреки че се поставя на мястото на бившата половинка на Валери, Николета е категорична, че само Господ може да я съди дали е постъпила правилно или не. Освен това футболната съпруга отговаря със самочувствие, че тя е Николета Лозанова и може да прави каквото реши, без да се обяснява на никого, пише „Уикенд“, цитира Lifestyle.bg. [caption id="attachment_36154" align="aligncenter" width="300"]
Николета не съжалява за Валери и Алисия[/caption] Повечето от почитателите на моделката доста се стъписаха от коментара й. А други направо не можаха да повярват, че футболната съпруга се държи така. Ни Ло обаче не спря до тук и индиректно уязви и Алисия. Очевидно мълвата, че бившата й половинка Ники Михайлов може да очаква дете от певицата е засегнала и нея самата. Николета заяви, че някои мъже сменят жените, други колите, а трети – певиците си. Тя обаче не била жена, която лесно може да заменена от друга. Освен това плеймейтката самоуверено заяви, че при нея нямат шанс мъже със самочувствие без покритие. И е повече от доволна, че не й се натрапват такива.
Kristina Mileva
Остави коментар