Николета се взе за мис България, осмива псевдоконкурси от рода на „Мис Плеймейт“
Николета Лозанова се взе за мис България и осмя конкурси от рода на „Мис Плеймейт“. Моделката, която с гордост носи титлата си, не спря да се подиграва с другите конкурси от подобен тип. След като в публичното пространство се заговори, че моделката е броила 2 бона за титла от друг конкурс за моделки, Лозанова не пропусна да опровергае мълвата.
Николета отрече да е плащала за титла, а още по-малко да се е натискала да участва в състезание от подобен характер. Плеймейтката заяви, че дори да се гордее с титлата си „Мис Плеймейт“, не би била никак очарована да носи призове от рода на „Мис горещо маце“, или „Мис Силикон“ и подобни, тъй като й звучат твърде евтино, пише vipnews.bg.
[caption id="attachment_42292" align="aligncenter" width="300"]
Николета не се срамува, че е "Мис Плеймейт", но осмя подобните конкурси за красота[/caption]
Съпругата на Валери Божинов не пропусна да захапе и организаторите на нов конкурс за силиконки, които си позволили да си направят реклама с нея. „Призът ви е твърде евтин за мен“, заяви Николета.
[caption id="attachment_42293" align="aligncenter" width="300"]
Плеймейтката заяви, че й е писнало да й приписват евтини призове[/caption]
Из социалната мрежа не пропуснаха да изкоментират, че Лозанова се е взела твърде на сериозно. „Повярва си, че е „Мис България“, „Мис Плеймейт да не е по-различен от останалите конкурси за силиконки“, пишат във Фейсбук.
Kristina Mileva
Остави коментар