Глория отново настъпи котето
Глория може да е една от хитовите изпълнителки, но не умее да се държи прилично. Това твърдят съкварталците й. От години примата на чалгата живее в „Павлово” в столицата. Съседи на изпълнителката на „Пясъчни кули” негодуват срещу именитата си комшийка. [caption id="attachment_108517" align="alignright" width="300"]
Глория се държи като надута пуйка, пише читател[/caption] Фолк дивата живее в луксозна къща в квартал „Павлово” , където е и звукозаписното й студио. Освен това певицата притежава апартамент в квартал „Бояна” и още два в жилищен комплекс”Бъкстон”. Освен жилищата, които отдава под наем, гласовитката от Русе притежава и няколко търговски обекта. Има кафене и два ресторанта, които също отдава под наем. Но съседите й в „Павлово” дори били готови да извикат „Съдебен спор” на помощ. Защото Глория периодично ги опушвала с гъст дим, който нон-стоп излизал от комината й. Камината, с която примата се отоплявала била постоянно пълна с бриекти и пушекът излизал непрекъснато, дори когато певицата била на турнета и участия. Вероятно не пести от отопление, но гъстия и задушлив пушек тормозил комшиите й. Те не само не смеели да стоят на открито заради дима, но и не си простирали дрехите, защото се опушвали за минути. Тормозът бил от години, а изпълнителката не се трогвала от ропота им. Те алармирали общината и били готови на протест пред дома й. Възмутен читател на ХотАрена.нет станал свидетел и на още една грозна случка с Глория. Ето какво написа. Предлагаме ви го без редакторска намеса: „Фолк примата, както е наричана Глория, се оказа много невъзпитана. Тези дни я видях доста грубо да прережда възрастна жена в магазин за хранителни стоки. Случката се разигра в квартално магазинче в квартал "Павлово" където изпълнителката живее. Най-нахално тя пререди по-възрастна госпожа, като изтъкна съвсем безцеремонно, че не й се чака само за едно нещо, което си е купила. Държеше се като надута пуйка, без да се съобразява с реакциите на околните. Тази постъпка възмути не само възрастната жена, но и присъствалите на грозната сцена. Дано това е инцидентен случай и Глория не дава лош пример на дъщеря си Симона, която е в тинейджърска възраст“
Людмила Велинова
Остави коментар