Мегз и Тото обърнаха представата за себе си
Мегз и Тото от СкандаУ заровиха томахавките. Бившите брадъри станаха по-близки от тогава, когато бяха заедно в Къщата на Големия брат миналия сезон. [caption id="attachment_116434" align="alignright" width="300"]
Мегз и Тото станаха опасно близки[/caption] Вчера топ дизайнерката и рапъра бяха поканени за коментаторите в студиото на живо по Нова телевизия. Ръководството на скандалджийското шоу нарочно не казали, че един срещу друг ще седнат двамата бивши врагове. Те очаквали Мегз и Тото да вдигнат скандал до Бога и така да повишат рейтинга на реалите формата. Както преди го правеха във ВИП Брадър. Само че мераците им ударили на камък и двамата не направили това, което се очаква от тях. Те не само не се скарали, ами дори не се поздравили, и се подминали като две ледени статуи в студиото на медията. Припомняме, че от най-близки приятели в луксозния дом на Нови хан и залитането на Миглена Каканашева-Мегз по рапъра, те се превърнаха в люти врагове. И след края на шоуто продължиха да водят ожесточена война в социалните мрежи. Но въпреки това планът на продуцента Нико Тупарев не проработил. Организаторите на шоуто решили, че ще изпуснат златната възможност Мегз и Тото да се озъбят един срещу друг и пуснали в действие алкохола. Те не спирали да наливат чашата на коментаторите с вино.Но пак не се получило. Защото, след като пийнали и се поуспокоили, вместо да се из побият и изпокарат, двамата започнали да се прегръщат. За изненада на останалите коментатори в студиото дори демонстрирали огромна близост, като непрекъснато се държали за ръце. След края на предаването се усамотили, за да си поприказват на воля в гримьорната. “Между тези двамата има голяма химия. Буквално не можеха да се отлепят един от друг. Със същата страст, с която се обиждаха, сега си гугукаха”, коментират от екипа на предаването.
Людмила Велинова
Остави коментар