Фолк певицата Мария за пореден път втрещи феновете със суетното си поведение. Изпълнителката направи цял панаир, само и само да покаже гардероба си.
Докато гостуваше в „На кафе“ на Гала Мария извади на показ целия си гардероб. Гащи, поли, рокли, панталони—нямаше дреха, която звездата да не показа пред зрителите на сутрешния блок. За капак на всичко брюнетката домъкна и купища бижута и аксесоари. И тръгна да се изявява като моден диктатор. [caption id="attachment_21093" align="alignleft" width="300"]
Мария се фука с гардероба си в ефир.[/caption] Зрители в социалните мрежи коментират, че предаването се е превърнало в истински панаир. А Гала и Мария така са развявали дрехите, сякаш са на сергия на Женския пазар. „Има една думичка, която се казва "естетика" или иначе казано усет към красивото. Когато нямаш такъв усет, просто не можеш да проумееш, кое е красиво и кое — грозно.“, коментират потребители в мрежата. „,Ама какъв моден диктатор е тази?“, пишат други, пише „Блиц“. Напук на всеобщото мнение, че по този начин се излага фолк певицата настоя дори да обясни подробно коя дреха откъде си я е купила и как точно я носи. Миньончето направи обстоен преглед на гардероба си, като изрецитира половината от най-известните модни марки. Изпълнителката дори тръгна да дава съвети, какво в момента е модерно. И не пропусна да отбележи, че е в крак и дори изпреварва модните тенденции. За капак на всичко Мария подчерта, че всичко, което носи в клиповете си вече сама избира. А не се доверява на „съмнителния“ вкус на стилистите.
Kristina Mileva
Остави коментар