Пенка напусна „Биг Брадър“

https://kliuki.ws/zvezdi/penka-napusna-big-bradar/189770 Kliuki.ws
Пенка напусна „Биг Брадър“

Карибското тяло си тръгна от Къщата

Ромската перла Пенка напусна „Биг Брадър“ завинаги снощи. Един от най-колоритните играчи в шоуто си тръгна завинаги за радост на съквартирантите и публиката. Не е ясно колко точно гласове е получила Кариби, но според продуцентите тя е с най-нисък вот от участниците. Златка Райкова и Лео, които бяха на елиминации заедно с нея останаха в Къщата. А Пенка очаквано бе извадена от играта, но този път окончателно. [caption id="attachment_35512" align="alignright" width="300"] Пенка напусна Биг Брадър Пенка напусна Биг Брадър[/caption] Броени дни преди нея шоуто напусна Джийсън Брад Люис, който провокира зрителите и съквартирантите с поведението си. Неговото излизане бе посрещнато с огромно облекчение, тъй като тормозът му над Златките и Райна мина границите. Пенка от своя страна също провокираше съквартирантите с поведение и реакции в шоуто. Тя на няколко пъти поиска да си ходи, но продуцентите успяваха да я задържат в шоуто. Зрителите посрещнаха доста бурно новината за напускането на риалити звездата. Повечето от тях са изключително щастливи от напускането й. „Някой изобщо гласува ли за нея?“, „Крайно време беше!“, „Не трябваше изобщо да я вкарвате!“, твърдят още зрители на предаването. Самата Пенка също с облекчение напусна Къщата. Тя неведнъж сподели, че не се чувства удобно в шоуто, още повече в компанията на много или по-малко известни звезди в Къщата.